Puste CV do wypełnienia gotowe szablony MS WORD. Lub darmowy Generator CV Online zapis do PDF.

Na OTO KARIERA, masz do wyboru dwie opcje:

 1. Pobrać za darmo pusty szablon CV i wypełnić w programie MS WORD.
 2. Skorzystać z bezpłatnego Generatora CV Online PDF (wystarczy wypełnić puste rubryki kreatora i pobrać dokument PDF).

Zanim zaczniesz tworzyć swój dokument przeczytaj wskazówki które pomogą Ci wypełnić puste CV.

 1. Fotografia kandydata. W skutecznym CV nie może zabraknąć zdjęcia kandydata. Pamiętaj nie każda fotografia nadaje się do CV. Zdjęcie powinno mieć formę bardziej formalną, chociaż nie zaleca się zamieszczania zdjęć z legitymacji, paszportu czy dowodu. Najlepiej jak fotografia ma formę biznesową a osoba na zdjęciu jest uśmiechnięta, naturalna i pogodna.
  Aplikujesz na stanowisko związane z pracą umysłową np. pracownik biurowy? Fotografia powinna obejmować całą twarz i ewentualnie część ramion. Będziesz postrzegana (postrzegany) jako osoba jeszcze bardziej inteligentna. Natomiast jeżeli aplikujesz na stanowisko które wymaga od Ciebie pewnego rodzaju działania i dynamiczności, możesz zaprezentować na fotografii kawałek sylwetki, będziesz postrzegana (postrzegany) jako osoba energiczna i operatywna.
 2. Podsumowanie zawodowe. W dobrym CV nie może zabraknąć podsumowania. Większość kandydatów nie wie że ta rubryka jest dość istotnym elementem skutecznego CV i rezygnuje z podsumowania. Natomiast Ty nie musisz być w tej grupie, dodaj podsumowanie zawodowe na górze swojego pustego wzoru CV. W 3-5 zdań napisz o sobie, jaką masz profesję / zawód, wykształcenie, doświadczenie, wymień swoje mocne strony (umiejętności miękkie i twarde). Pisz zwięźle, używaj słów kluczowych, sprawdź jakie słowa pojawiają się w konkretnym ogłoszeniu o pracę, używaj podobnych wyrażeń.
  Więcej informacji i gotowe przykłady - podsumowanie zawodowe w CV przykłady
 3. Doświadczenie zawodowe. Jedna z ważniejszych rubryk w życiorysie zawodowym. Zanim zaczniesz wpisywać swoje najważniejsze obowiązki w pustym CV, przeczytaj po raz kolejny ofertę pracy i sprawdź czy Twoje dotychczasowe obowiązki zazębiają się z tymi podanymi w ofercie pracy. Jeżeli tak, to oznacza że jesteś idealnym kandydatem. Używaj podobnych zwrotów, wyrażeń, na samej górze listy wymień te najbardziej istotne. Pamiętaj, nie ma jednego uniwersalnego życiorysu zawodowego, aby wykazać się lepszą skutecznością do każdej oferty pracy z osobna należy przygotować dopasowane dokumenty aplikacyjne.
 4. Umiejętności. Kolejna ważna sekcja w życiorysie zawodowym koniecznie wypełnij tą rubrykę w swoim pustym szablonie CV. A teraz trochę teorii. Umiejętności można podzielić się na umiejętności twarde i miękkie.
  Umiejętności twarde to m.in. umiejętności techniczne, związane z wykorzystaniem i obsługą sprzętu, narzędzi bądź technologii. To także obsługa komputera i programów, a także umiejętności językowe (znajomość języków obcych) itd.
  Umiejętności miękkie to kompetencje interpersonalne, przykłady takich kompetencji: wysoka kultura osobista, operatywność, komunikatywność, zdolności organizacyjne.
  Sprawdź jakie umiejętności są wymagane w ogłoszeniu o pracę. Idealnie jeżeli Twoje kompetencje pokrywają się z tymi z ogłoszenia o pracę. Pamiętaj że te wymienione w ogłoszeniu są najważniejsze dla pracodawcy (szczególnie te na górze listy).
  Każda umiejętność twarda w CV powinna być określona skalą znajomości (skala której użyjemy powinna być zrozumiała dla czytelnika - pracodawcy / rekrutera).
  Przykłady kompetencji twardych:
  1. MS Excel - poziom średnio-zaawansowany (tabele przestawne, budowanie złożonych formuł)
  2. MS PowerPoint - poziom zaawansowany (ponad 100 zrealizowanych prezentacji korporacyjnych)
  Natomiast kompetencje miękkie (trudne do weryfikacji) możemy opisać na przykładzie dokonań.
  Przykłady kompetencji miękkich:
  1. zdolności negocjacyjne (podpisanie po pertraktacjach ponad 100 korzystnych umów)
  2. zdolności organizacyjne (ponad 50 zorganizowanych spotkań biznesowych z kontrahentami zagranicznymi)
 5. Szablon CV. Dopasuj swój szablon do branży w której chcesz pracować. Na większość stanowisk idealnym wyborem będą opracowane przez naszych grafików udostępnione za darmo (bezpłatne) puste szablony CV gotowe do wypełnienia (wzory MS WORD / DOCX lub generator online PDF).
  Cechy dobrego szablonu CV:
  1. Czytelny i przejrzysty dokument - użyj czytelnej i odpowiedniej wielkości czcionki, unikaj wielkich bloków tekstowych, w sposób czytelny podziel dokument na sekcje, w sekcjach używaj list wypunktowania.
  2. Najważniejsze informacje powinny znaleźć się na pierwszej stronie dokumentu. Zazwyczaj pracodawca / rekruter kończy czytanie CV już na pierwszej stronie.
  3. W stopce dokumentu powinna znaleźć się Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Zapisz i wyślij dokument w formacie PDF. Będziesz miał gwarancje, że adresat otrzyma dokument dokładnie w takim kształcie, w jakim go zapisałeś.

Szukasz pustego szablonu CV do wypełnienia? Kompletne wzory CV i listu motywacyjnego znajdziesz w darmowym generatorze dokumentów do formatu PDF.

Nie musisz umieć obsługiwać zaawansowanego programu MS Word. Aby ułatwić tworzenie dokumentów aplikacyjnych, udostępniliśmy online bezpłatny generator CV i listu motywacyjnego. Wystarczy wybrać szablon zacząć wypełniać pusty formularz zgodnie ze wskazówkami. Już w kilka minut z kreatorem online stworzysz profesjonalne CV i list motywacyjny. Dokumenty pobierzesz w formacie PDF na dysk komputera. Pamiętaj, bezpłatny program do pisania CV to tylko narzędzie. Istotna jest przede wszystkim zawartość dokumentu (celnie przygotowana treść). Dobry szablon i treść, te dwa elementy decydują o tym czy Twoje CV jest skuteczne.

puste CV do wypełnienia - darmowy kreator

PISZ CV ONLINE PDF - KREATOR CV DARMOWY

REKLAMA


Puste CV do pobrania i wypełnienia wzory MS WORD / DOCX -2020.

Branża i konkretne firmy w tych branżach mają jasno określoną "kulturę". W sektorze tradycyjnych usług finansowych, bankowości, rachunkowości, prawie, podejście pracodawców do rekrutacji i dress code jest bardzo konserwatywne.
To wiedza powinna być twoją wskazówką. Zamierzasz ubiegać się o tę pracę w branży? Wybierz bezpieczny szablon CV. Zbyt postępowe i kreatywne CV może być źle odebrane, zresztą tego typu szablony są zarezerwowane dla branż które wymagają od nas nieszablonowości, innowacyjności, kreatywności.

Klasyczny wzór. Pusty szablon CV gotowy do pobrania. Za darmo.

Do pobrania w formacie DOC / DOCX jednokolumnowy bardzo tradycyjny szablon CV. Ta prosta i przejrzysta jednostronicowa kombinacja. Zaraz pod fotografią kandydata i danymi osobowymi została umieszczona rubryka podsumowanie zawodowe. To od tej sekcji pracodawca powinien rozpocząć czytanie CV kandydata. Podsumowanie zawodowe na tyle powinno zainteresować pracodawcę aby ten zapoznał się z kolejnymi rubrykami w CV.

puste CV do wypełnienia klasyczny tradycyjny szablon

POBIERZ SZABLON CV - DOCX / WORD

Minimalistyczny szablon. Przykładowy pusty wzór CV gotowy do wypełnienia. Za darmo.

Minimalistyczny dwukolumnowy szablon. Fotografia i dane osobowe i kontaktowe kandydata umieszczone po lewej stronie. Ten wzór idealnie sprawdzi się aplikując na stanowisko w m.in. branży finansowej, rachunkowej, do pracy w biurze i administracji. Zaprezentowany przykład jest uniwersalnym dokumentem można go użyć na wiele różnych stanowisk pracy bez względu na rodzaj branży.

puste CV do wypełnienia minimalistyczny szablon

POBIERZ SZABLON CV - DOCX / WORD

Nowoczesny wzór 2020. Do pobrania puste CV format DOCX do wypełnienia. Za darmo.

Stylowy elegancki dwukolumnowy szablon życiorysu zawodowego z granatowym i złotym akcentem (wykorzystanie kolorów z zachowaniem dobrego smaku). Użyte kolory w dokumencie możesz łatwo zastąpić innymi. Strasz się o pracę w biurze? Jesteś handlowcem, menadżerem, informatykiem czy też lekarzem? To idealny wzór CV dla Ciebie. Szablon CV nie jest zarezerwowany dla jakiejkolwiek branży, jego uniwersalność pozwana go wykorzystać na wiele różnych stanowisk.

puste CV do wypełnienia nowoczesny wzór

POBIERZ WZÓR CV - DOCX / WORD

Kreatywny szablon. Nieszablonowe puste CV w formacie MS WORD DOCX do wypełnienia. Za darmo.

Kreatywny i elegancki 2-kolumnowy dokument z elementami graficznymi. Strasz się o stanowisko pracy gdzie w cenie jest twórczość, kreatywność, koncepcyjność? Jesteś grafikiem, projektantem, specjalistą ds. marketingu? To dobry wybór dla Ciebie. W szablonie CV w formie graficznej został zaprezentowany poziom kompetencji zarówno miękkich i twardych.

puste CV do wypełnienia kreatywny szablon

POBIERZ SZABLON CV - DOCX / WORD

CV bez zdjęcia. Do pobrania i wypełniania w programie MS WORD plik DOCX.

2-kolumnowy szablon, granatowy nagłówek zawiera dane osobowe i dane kontaktowe kandydata. Szablon bez zdjęcia kandydata.

puste CV do wypełnienia bez zdjęcia

POBIERZ SZABLON CV - DOCX / WORD

Klasyczny życiorys zawodowy bez zdjęcia.

Proste CV, bardzo klasyczna forma, nagłówek z imieniem i nazwiskiem i danymi kontaktowymi. Wzór bez zdjęcia kandydata.

puste CV do wypełnienia bez zdjęcia

POBIERZ SZABLON CV - DOCX / WORD

Pamiętaj o odpowiedniej nazwie pliku/dokumentu, użyj imienia i nazwiska (oddzielaj myślnikami lub znakiem podkreślenia) np. CV_Martyna_Wojciechowska.pdf.


REKLAMA


Komentarze

Treść komentarza*:
Podpis:
 
= (Antyspam / Oblicz)  


avatar2024-04-27   Ann
Idealne szablony CV, edycja w programie PAGES na MacBook bardzo łatwa i przyjemna, polecam, profesjonalnie się prezentuje.
avatar2022-10-10   Gosia
super formaty, proste do wypelnienia, zadnej rejestracji, logowania - strzal w 10tke!
avatar2022-01-10   ;)
Długo szukałam i znalazłam , strzał a 10 !!
avatar2020-02-11   A :)
Chciałam napisać swoje CV bez zdjęcia, jednak zmieniłam zdanie, wydaje się że to była dobra decyzja. Oryginalne szablony. Dziękuję.
avatar2019-11-15   Łukasz
Tak, tak, tak, tak !!! Tego szukałem, dziękuję !!!!
avatar2019-11-12   Wujek dobra rada.
Pamiętajcie aby swoje CV przed wysłaniem zapisać do formatu PDF. Nie każdy pracodawca używa MS Office. Poza tym PDF się nie rozjedzie jak czasami z plikami Word bywa.
avatar2019-10-28   Antek
Wybrałem nowoczesny wzór. Życiorys wygląda naprawdę dobrze, mam nadzieję że osiągnę to co założyłem.
avatar2019-10-21   Kamil
Tego szukałem, świetne szablony CV do pobrania i edycji w programie Microsoft Word. Dziękuję i pozdrawiam. K.

www.otokariera.pl © 2024   Polityka Prywatności i Pliki Cookies