CV i list motywacyjny kierowca busa / kurier - wskazówki

Szukasz zatrudnienia w usługach, m.in. jako dostawca, kurier, kierowca? Ten artykuł zawiera gotowe przykłady, wskazówki które pomogą Ci napisać skuteczne dokumenty aplikacyjne.

Skorzystaj z gotowych podpowiedzi / dokumentów:


#1 CV i list motywacyjny do wypełniania - za darmo

CV kierowca kurier dostawca wzór


Rys. 1. CV wzór kierowca / dostawca za darmo


list motywacyjny kierowca dostawca szablon do wypełnienia


Rys. 2. List motywacyjny szablon kierowca / kurier


Powyższe szablony zostały napisane przy pomocy darmowego generatora online dokumentów do formatu PDF.
#2 Jak napisać CV kierowcy kat. B / kuriera - dostawcy - wskazówki


A Imię i nazwisko, dane kontaktowe: telefon, adres email, data urodzenia, fotografia.

Przykład dla CV i listu motywacyjnego:

Rafał Zawada
E-mail:
rafal.zawada@poczta.pl
Telefon: +48 233 003 041
Data urodzenia: 04.04.1986


B Sekcja w CV O mnie / Podsumowanie zawodowe, napisz o sobie w 2-3 zdaniach.

Przykład podsumowania:

25-letni doświadczony kierowca busa, opanowany i rozważny o doskonałej organizacji pracy. Uczciwy i niekarany potrafiący wykonywać obowiązki pod presją czasu, podejmie pracę w firmie kurierskiej.


C Doświadczenie zawodowe - w CV kierowcy / dostawcy / kuriera

Wymień najważniejsze obowiązki.

Przykłady:

01/2018 - 12/2018
Hurtownia Stomatologiczna, Gdańsk
Stanowisko:
dostawca

Najważniejsze obowiązki:

 1. dostawa materiałów stomatologicznych do gabinetów dentystycznych;
 2. pakowanie i załadunek zamówień;
 3. opracowanie logistyki dostaw;
 4. obsługa klienta;
 5. sporządzanie raportów kwartalnych.

01/2018 - 12/2018
Sklep AGD, Gdynia
Stanowisko:
dostawca

Najważniejsze obowiązki:

 1. załadunek zamówień;
 2. dostawa sprzętów AGD na terenie Trójmiasta;
 3. opracowanie planu dostaw;
 4. przyjmowanie płatności i wydawanie faktur;

D Dodatkowe umiejętności / informacje w CV

Wymień te które uważasz że są wartościowe i mają bezpośredni lub pośredni związek ze stanowiskiem pracy na które aplikujesz.

Przykład:

 1. dobra kondycja fizyczna;
 2. dobra znajomość topografii Trójmiasta;
 3. otwartość i uprzejmość;
 4. prawo jazdy kat. B;
 5. niekaralność.

E Kursy i Szkolenia w CV kierowcy / dostawcy / kuriera

Przykład:

Kurs: Obsługa burt samowyładowczych (wind samochodowych) - 2018
Organizator szkoleń: Ośrodek Szkoleń Orent


F Wykształcenie, (ramy czasowe, szkoła, tytuł zawodowy)

Przykład:

2001- 2005
Liceum Samochodowe w Gdańsku

Uzyskałem tytuł: kierowca / mechanik


G Zainteresowania / Hobby kierowcy - kuriera

Przykład:

 1. motoryzacja, mechanika samochodowa;
 2. bieganie, kulturystyka.

H Klauzula

Aby wszystkie formalności zostały dopełnione w stopce wzoru CV i listu motywacyjnego dopisz klauzulę (zgodną z RODO) w której wrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.#3 List motywacyjny kierowca / dostawca w salonie AGD

Szanowni Państwo,

z wielką uwagą zapoznałem się z ofertą pracy na stanowisku kierowcy / dostawcy w Państwa salonie AGD. Postanowiłem aplikować na to stanowisko, bowiem jestem przekonany że spełniam wszelkie warunki jako kandydat, a praca na tym stanowisku dostarczy mi wiele zadowolenia.

Jestem doświadczonym kierowcą busa, z 10-letnim stażem, bardzo dobrze znam topografię trójmiasta (skróty, osiedlowe zaułki i uliczki). Jestem osobą energiczną, postawną, dysponującą odpowiednią siłą żeby dokonać załadunku, rozładunku wielkogabarytowych i ciężkich przesyłek. W pracy byłem cenionym pracownikiem m.in. za zaangażowanie, terminowość, inicjatywę, dyspozycyjność, i umiejętność radzenia sobie w trudnych nieplanowanych sytuacjach.

Jestem osobą opanowaną i rozważną, niekaraną, potrafię skutecznie realizować postawione mi zadania pod presją czasu. Mam wielką nadzieję że w tych kilku zdaniach przekonałem Państwa że warto spotkać się ze mną na rozmowie kwalifikacyjnej.

Z wyrazami szacunku,

Mikołaj Gadowski#4 Kierowca / kurier charakterystyka zawodu

praca w kuchni

Kurier to osoba która w sposób zorganizowany i sprawny dostarcza przesyłki do adresata a także odbiera od nadawców. Kurier porusza się autem dostawczym (wymagane jest posiadanie Prawo Jazdy kategoria B). Przesyłki kurierskie dostarcza / obiera bezpośrednio od adresata / nadawcy. Nie wszystkie przesyłki są lekkie, zdarzają się wielkie pudła o solidnej wadze, dlatego w tym zawodzie pracują głównie mężczyźni.

Praca kierowcy - kuriera dla kogo? Dla osoby która posiada Prawo Jazdy kat. B, ma doświadczenie w prowadzeniu busa, jest osobą zaangażowaną, uczciwą, umiejącą pracować pod presją czasu, z dość mocną odpornością na stres, z chęcią założenia własnej działalności gospodarczej. Lubisz jeździć autem, przeszkodą nie jest dla Ciebie dźwiganie gabarytowych przesyłek, to może być praca Ciebie.

Jak wygląda dzień pracy kuriera / dostawcy? Kurier pracę zaczyna zazwyczaj o godzinie 7:00, odbiera paczki w magazynie, następnie ustala trasę i wyrusza w teren, trasa musi być zręcznie zaplanowana, aby w jak najkrótszym czasie dostarczyć jak największą ilość przesyłek (im więcej przesyłek u adresata tym większy zarobek kuriera). Ergonomia pracy jest kluczowa, jak najkrótsza trasa (oszczędność paliwa), w jak najkrótszym czasie liczba dostarczonych przesyłek. Praca kuriera kończy się zazwyczaj o godzinie 17:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku, zdarzają się wyjątki pracy w weekendy i do późnych godzin wieczornych. Kurier dziennie dostarcza kilkadziesiąt przesyłek, średnio odwiedza około 50 adresów. Kurier także odbiera paczki, które klienci chcą wysłać za pośrednictwem jego firmy. Kurier jest także odpowiedzialny za powierzone mu pieniądze bowiem zdarzają się przesyłki płatne przy odbiorze.

Ile zarabia kierowca - kurier? Wszystko tak naprawdę zależy od jego efektywności (ilości rozwiezionych przesyłek). Przypomnijmy że na własnej działalności kurier ponosi szereg dodatkowych kosztów jak: ZUS, podatek, paliwo, amortyzacja auta, naprawy, ubezpieczenie OC + OCP. Według serwisu "pracuj", średnie miesięczne pobory kuriera w 2017 roku wynosiły 3900 zł brutto.


Artykuły powiązane z CV i listem motywacyjnym kierowcy kuriera dostawcy:


praca na stanowisku magazynier i kierowca wózka widlaka

CV Magazynier / Operator wózka widłowego

Magazynier zarządza bezpośrednio magazynem / hurtownią. Osoba piastująca to stanowisko wykonuje lub nadzoruje wszelkie czynności które są związane z działalnością magazynu bądź hurtowni. Do najważniejszych zadań należy przyjmowanie, deponowanie, przechowywanie i wydawanie towarów, surowców etc. Do przewożenia, przenoszenia towarów używane są często wózki widłowe, wózki paletowe, często trzeba użyć siły fizycznej żeby coś przełożyć, przenieść, poprawić na palecie. Magazynier powinien mieć opanowaną obsługę komputera do prowadzenia dokumentacji magazynu.


przedstawiciel handlowy

CV Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba która pozyskuje nowych klientów dla firmy w której w której jest zatrudniony. Przedstawiciel utrzymuje stały kontakt z pozyskanymi klientami, podpisuje z nimi umowy i je realizuje. Chcesz się dowiedzieć więcej? Sprawdź przygotowane przez naszych specjalistów wzory CV.

Komentarze

Treść komentarza*:
Podpis:
 
= (Antyspam / Oblicz)  

www.otokariera.pl © 2024   Polityka Prywatności i Pliki Cookies