CV i list motywacyjny pracownik produkcji, operator maszyn na linii produkcyjnej

W tym miejscu znajdziesz wszystkie potrzebne dokumenty aby skutecznie ubiegać się o pracę. Korzystaj z gotowych przykładów, adoptuj do swoich dokumentów treści które faktycznie oddają twoje doświadczenie, umiejętności itd.

Zespół otokraiera przygotował:


#1 CV i list motywacyjny wzory - za darmo

CV operator maszyn linii produkcyjnej wzór


list motywacyjny operator maszyn wzór do wypełnienia


Powyższe wzory zostały przygotowane przy użyciu kreatora online który zapisuje CV i list motywacyjny do pliku PDF.#2 Jak napisać CV operatora maszyn / operatora linii produkcyjnej - porady


A Imię i nazwisko, dane kontaktowe, data urodzenia, fotografia.

Przykład:

Wojciech Nowak
E-mail:
wojciech.nowak@poczta.pl
Telefon: +48 553 8663 071
Data urodzenia: 05.05.1991


B Rubryka O mnie, napisz o sobie w kliku zdaniach.

Przykład:

Mam 27 lat, jestem osobą zorganizowaną, systematyczną o dobrej kondycji i sprawności fizycznej. Zdobyłem kilkuletnie doświadczenie na produkcji w zakładzie meblarskim. Posiadam także uprawnienia operatora wózków widłowych. Jestem osobą komunikatywną i otwartą na nową wiedzę i umiejętności. Chętnie podejmę pracę w Państwa firmie, jako "operator maszyn na linii produkcyjnej".


C Doświadczenie zawodowe - CV pracownik produkcji / operator maszyn

Wypunktuj zadania które wykonywałeś.

Przykłady:

01/2018 - 12/2018
Fabryka mebli Forte, Ostrów Mazowiecka
Stanowisko:
operator maszyn na linii produkcyjnej

Najważniejsze obowiązki:

 1. obsługa maszyn na linii produkcyjnej;
 2. zapewnienie ciągu procesu produkcyjnego według ustalonego harmonogramu;
 3. zaopatrzenia linii produkcyjnej w półfabrykaty i surowce;
 4. bieżąca kontrola jakości wychodzących produktów (zachowanie niezmiennych właściwości);
 5. monitorowanie stanu i sprawności technicznej maszyn linii produkcyjnej;
 6. utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy;
 7. kompletowanie, pakowanie i załadunek produktów.

D Dodatkowe umiejętności / informacje w CV pracownika produkcji / operatora maszyn

Przykład:

 1. obszerna wiedza z mechaniki maszyn;
 2. dobra sprawność i kondycja fizyczna;
 3. uprawnienia operatora wózka widłowego;
 4. prawo jazdy kat. B;
 5. umiejętności obsługi wielu maszyn, wykorzystywanych w procesach produkcyjnych;
 6. komunikatywność i umiejętność współpracy.

E Kursy / Szkolenia

Przykłady dla operatora maszyn:

Kurs: Programowanie robotów przemysłowych "Fnauc", kurs podstawowy - 2018
Organizator szkoleń: Emt Systems


F Wykształcenie

Przykład:

2000- 2005
Technikum Mechaniczne w Łomży

Zawód: Technik mechanik / operator maszyn


G Zainteresowania / Hobby w CV operatora maszyn / pracownika produkcji

Przykład:

 1. technologia: mechanika maszyn, robotyka.
 2. sport: jazda na rowerze, pływanie.

H Klauzula

W stopce CV i listu motywacyjnego dodaj klauzulę w której wrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby trwającej rekrutacji.#3 List motywacyjny pracownik produkcji

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do oferty pracy z dnia 09.05.2019 na stanowisko pracownika produkcji blacho-dachówki w firmie Profil, chciałbym zaproponować moją kandydaturę na to stanowisko. Uważam że jestem bardzo dobrym kandydatem, m.in. posiadam doświadczenie w wytwarzaniu elementów z blach, płaskownika, kątownika.

Z wykształcenia jestem ślusarzem, jak już wspomniałem mam spore doświadczenie w obróbce elementów stalowych i metalowych. Poza doświadczeniem i umiejętnościami technicznymi, chciałbym zaoferować Państwu moje pełne zaangażowanie w pracę, dokładność, efektywność, chęć do nauki.

Posiadam obszerną wiedzę z mechaniki obrabiarek, posiadam uprawnienia na wózek widłowy, ciesze się dobrą sprawnością i kondycją fizyczną, jestem osobą koleżeńską która dobrze współpracuje w zespole.

Liczę na to, że będę mógł wkrótce spotkać się z Państwem na rozmowie kwalifikacyjnej, czekam na kontakt.

Z wyrazami szacunku,

Piotr Majewski#4 O zawodzie pracownika produkcji (operatora maszyn)

praca w na linii produkcyjnej

Charakterystyka zawodu. Pracownik produkcji, operator linii produkcyjnej / maszyn wykonuje różne zadania w procesie wytwarzania. Zazwyczaj wykonuje kilka czynności które się cyklicznie powtarzają. Konkretne czynności są uzależnione od zakładu i stanowiska na jakim dana osoba pracuje. Pracownicy produkcji pracują w m.in. w branży spożywczej, farmaceutycznej, medycznej, kosmetycznej, metalowej, samochodowej, meblowej i innych. Pracownik produkcji ma stały kontakt z różnego typu maszynami i urządzeniami, które przy nieumiejętnej obsłudze mogą zagrażać zdrowiu a nawet życiu pracownika. Dlatego przed przystąpieniem do pracy pracownik musi być odpowiednio przeszkolony z obsługi maszyn i koniecznie musi posiąść wiedzę odnośnie zachowania odpowiednich środków ostrożności na stanowisku pracy (odbyć pełne szkolenie z zasad BHP).

Dla kogo praca? Osoba na tym stanowisku musi być sumienna, systematyczna, zorganizowana, sprawna fizycznie, skoncentrowana przez długi czas do wykonywania powtarzających się czynności. Dodatkowym atutem pracownika produkcji jest doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku lub / i posiadane uprawnienia na wózki widłowe.

Gdzie szukać pracy? W różnych fabrykach, zakładach, halach produkcyjnych, asortyment branż jest naprawdę szeroki, od spożywczego który obejmuje przetwórstwo i pakowanie, po przemysł metalowy, samochodowy, elektroniczny, kosmetyczny itp.

Ile zarabia pracownik produkcji / operator maszyn na linii produkcyjnej? Wielkość zarobków uzależniona jest o branży i kwalifikacji pracownika. Według ogólnej analizy dostępnych ofert pracy (serwis OLX, dane z dnia 05.11.2018) średnio pracownik produkcji może liczyć na pensję w przedziale: 3 000 - 3 500 brutto / mies.


Podobne artykuły z CV pracownika produkcji, operatora maszyn:


pracuj jako kierowca - dostawca kurier

CV Kuriera / Kierowcy / Dostawcy

Zapotrzebowanie na kierowcę / kuriera z roku na rok się zwiększa, główną przyczyną jest coraz większa ilość towarów które trzeba dostarczyć do konsumentów. Polacy bardzo polubili zakupy przez internet, przemawia za tym wygoda, oszczędność czasu, pieniędzy (produkty w sieci są często objęte mniejsza marżą). Tendencja zakupowa w Internecie jest ciągle wzrostowa. Gdzie szukać pracy jako kierowca - kurier? Na krajowym rynku dostawców działa już kilka dużych firm kurierskich m.in. UPS, DHL, Geis, DPD, InPost, GLS, Pocztex (Poczta Polska).


magazynier

CV Magazynier / Operator wózka widłowego

Praca jako Magazynier / operator wózka w magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje bądź nadzoruje zadania związane z funkcjonowaniem magazynu / hurtowni / składnicy. Głownie zadania to przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie towarów (produktów, materiałów bądź surowców). Napisz profesjonalne CV, sprawdź nasz wzór CV i wskazówki co powinno znaleźć się skutecznym życiorysie zawodowym magazyniera / operatora wózka. Do wyboru dokumenty DOC do pobrania lub Kreator CV Online, jedne i drugie rozwiązanie za darmo.


pracuj w ochronie mienia i osób

CV Pracownik ochrony / Ochroniarz

Chcesz się sprawdzić na stanowisku ochroniarza? Oferty pracy najczęściej dotyczą ochrony mienia w takich placówkach jak centra handlowe, sklepy wielkopowierzchniowe, banki i inne instytucje finansowe, obiekty użyteczności publicznej m.in. obiekty sportowe itp. Oferujemy Ci już gotowe próbki - wzory CV, skorzystaj z porad i napisz profesjonalny życiorys zawodowy ochroniarza.

Komentarze

Treść komentarza*:
Podpis:
 
= (Antyspam / Oblicz)  

www.otokariera.pl © 2024   Polityka Prywatności i Pliki Cookies