List motywacyjny kreator darmowy online - gotowe wzory

Napisz swój list motywacyjny w 10 minut! Z kreatorem online na "otokariera" przygotowanie dokumentów rekrutacyjnych jest bardzo łatwe. W naszym kreatorze znajdziesz gotowe, nowoczesne wzory do wykorzystania, przykłady i cenne porady. Oszczędzaj czas i pieniądze, wybierz szablon LM dopasowany kolorystycznie do Twojego CV i przygotuj dokumenty dzięki którym zwrócisz uwagę pracodawcy.

List motywacyjny wzór "Sztokholm"

list motywacyjny wzór kreator darmowy

ZACZNIJ PISAĆ LIST MOTYWACYJNY - IDŹ DO KREATORA

List motywacyjny wzór "Kopenhaga"

kreator listu motywacyjnego online darmowy

ZACZNIJ PISAĆ LIST MOTYWACYJNY - IDŹ DO KREATORA


Dlaczego warto skorzystać z darmowego kreatora listów motywacyjnych na "otokariera"?

  1. Kreator jest darmowy, pisanie listu motywacyjnego mażesz zacząć od razu bez rejestracji / bez logowania.
  2. Nie zbieramy, nie zapisujemy, nie przekazujemy osobo trzecim Twoich danych. Dokumenty PDF są generowane dynamicznie, są zapisywane na komputerze osoby korzystającej z kreatora.
  3. Korzystamy z protokołu Secure Sockets Layer (SSL), technologia zabezpiecza dane przesyłane pomiędzy komputerem użytkownika a serwerem sieciowym.
  4. Szybkość i łatwość obsługi, sekcje w formularzu generatora listu online są czytelnie opisane, wystarczy wypełnić poprawnie rubryki i jednym kliknięciem pobrać dokument na Twój komputer, tym dokumentem jest list motywacyjny w formacie PDF to idealny format do druku lub do wysyłki pocztą e-mail.
  5. Kreator "otokariera" oferuje nowoczesne, minimalistyczne, klasyczne i przejrzyste wzory listów motywacyjnych, wystarczy że dokonasz wyboru wzoru i możesz tworzyć swój list motywacyjny.
  6. Nie musisz posiadać wiedzy jak obsługiwać zaawansowane edytory tekstowe (m.in. program WORD i praca na plikach DOC / DOCX), w formularzu naszej aplikacji online wypełniasz opisane rubryki, skupiasz się na sprawach merytorycznych a o układ dokumentu zadba nasz generator / kreator listu.
  7. Nie ma konieczności, instalowania dodatkowego oprogramowania, pisanie / tworzenie dokumentów aplikacyjnych odbywa się m.in. za pośrednictwem Twojej przeglądarki internetowej, a TY zapisujesz dokument w PDF.
  8. Jeśli nie wiesz jak zacząć pisanie dokumentu? W formularzu kreatora można dodać wzór ogólny listu klikając - "dodaj treść przykładowego listu".


list motywacyjny kreator darmowy online

REKLAMA

Komentarze

Treść komentarza*:
Podpis:
 
= (Antyspam / Oblicz)  


avatar2020-11-02   Dzynka
Super jestem zadowolona z tego kreatora
avatar2020-08-18   Magda
Jestem zadowolona. Proste formularze bez zbędnych dodatków. Przejrzystość na 6 z plusem.
avatar2020-07-02   Agi
Jest w końcu to czego szukałam.
avatar2020-04-30   Edyta
W końcu PDF i za darmo !!!
avatar2020-04-28   J
Fajna opcja z ogólnym szablonem który można dopasować na różne stanowiska.
avatar2020-02-12   Bartek
W kreatorze można dodać wzór ogólny listu motywacyjnego. I dopasować go do stanowiska pracy po przez dodanie odpowiednich umiejętności. Nie ukrywam że skorzystałem z tej opcji.
avatar2019-09-24   Marcin
Doskonała platforma do tworzenia klasycznych dokumentów aplikacyjnych. Naprawdę doceniam wkład, ponieważ jest ona całkowicie i NAPRAWDĘ darmowa w przeciwieństwie do innych stron, które promują się jako bezpłatne a proszą o zapłatę podczas pobierania wypełnionego CV / listu motywacyjnego! Świetna robota #otokariera.

www.otokariera.pl © 2024   Polityka Prywatności i Pliki Cookies