CV i list motywacyjny przedstawiciel handlowy wskazówki, wzór

Znajdziesz tu informacje jak szybko napisać CV i list motywacyjny na swoje stanowisko.

Do dyspozycji posiadasz dużą ilość wskazówek i przykładów:


#1 Wzór CV i list motywacyjny przedstawiciela handlowego - gotowy wzór

CV przedstawiciel handlowy / handlowiec szablon


Rys. 1. CV szablon handlowca z doświadczeniem


list motywacyjny handlowiec wzór


Rys. 2. List motywacyjny szablon przedstawiciel handlowy z doświadczeniem


CV i list motywacyjny możesz z szybko utworzyć przy pomocy darmowego kreatora online dostępnego na otokariara lub z użyciem takich programów jak WORD (praca na plikach DOC / DOCX). Dodatkowa informacja, pracujesz na plikach DOC? - CV i list motywacyjny przed wysłaniem drogą e-mail zapisz do formatu PDF.#2 Jak napisać CV przedstawiciela handlowego - porady


A Imię i nazwisko, telefonu, email, data urodzenia, fotografia kandydata.

Przykład (dane osobowe i kontaktowe zamieszczamy w CV i liście motywacyjnym):

Rafał Brzozowski
E-mail:
rafal.brzozowski@poczta.pl
Telefon: +48 399 4844 221
Data urodzenia: 05.02.1991

Osoba na stanowisku przedstawiciela handlowego powinna być reprezentatywna, dodaj aktualne zdjęcie najlepiej w formie biznesowej.


B Sekcja O mnie / Podsumowanie zawodowe w CV handlowca, napisz o sobie kilka zdań.

Przykład:

Pewny siebie, ukierunkowany na sukces przedstawiciel handlowy z 5-letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w branży medycznej, z wysokimi wynikami sprzedaży do 130 proc. normy, podejmie pracę w Państwa firmie. Chciałbym w pełni wykorzystać moją wiedzę i doświadczenie z technik negocjacji i sprzedaży do pozyskania nowych klientów i zbudować z nimi długotrwałe kontakty.


C Doświadczenie zawodowe - CV przedstawiciel handlowy

Przykład:

03/2013 - 12/2018
Firma XYZ, Lublin
Stanowisko:
przedstawiciel handlowy

Najważniejsze obowiązki:

 1. pozyskiwanie nowych klientów biznesowych m.in. hurtownie, apteki, placówki medyczne;
 2. odpowiedzialność za budowanie regionalnej struktury Partnerów Biznesowych;
 3. aktywna sprzedaż i doradztwo;
 4. prowadzenie rozmów i negocjacji oraz przygotowywanie ofert handlowych;
 5. raportowanie wyników sprzedaży;
 6. budowanie pozytywnego wizerunku firmy której jestem reprezentantem.

D Dodatkowe umiejętności / informacje w CV przedstawiciela handlowego

Przykład:

 1. dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych;
 2. kreatywność, otwarty umysł;
 3. umiejętna i samodzielna organizacja pracy;
 4. wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
 5. obsługa pakietu MS Office - poziom średnio-zaawansowany;
 6. wprawny kierowca, posiadam Prawo Jazdy kategorii A i B;
 7. biegła znajomość jęz. angielskiego - poziom B2.

E Kursy / Szkolenia w CV handlowca

Przykład:

Szkolenie: Akademia Efektywnego Handlowca (4-dniowe warsztaty) - 2018
Organizator szkoleń: Akademia Biznesu


F Wykształcenie

Przykład:

2013 - 2015
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Specjalizacja: Globalny biznes, finanse i zarządzanie
Uzyskany tytuł: Licencjat


G Zainteresowania / Hobby - CV przedstawiciel handlowy

Przykład:

 1. strategia i techniki negocjacji;
 2. programowanie neurolingwistyczne (NLP);
 3. psychologia w biznesie.

H Klauzula - dodaj w stopce CV i listu motywacyjnego

W stopce CV wstaw klauzulę / zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przeprowadzanej rekrutacji.#3 List motywacyjny przedstawiciel handlowy

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do Państwa oferty pracy, z wielkim entuzjazmem chciałbym zaproponować swoją kandydaturę na stanowisko przedstawiciela handlowego. Jestem przekonany, że posiadam wszelkie atuty, które są potrzebne aby być skutecznym handlowcem.

Posiadam 2-letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży ubezpieczeń. Jako specjalista ds. sprzedaży aktywnie pozyskiwałem nowych klientów. Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność odczytywania potrzeb klientów połączona z doskonałą umiejętnością autoprezentacji sprawiła że z miesiąca na miesiąc osiągałem coraz to lepsze wyniki sprzedażowe, które spotykały się z wielkim uznaniem i wyróżnieniem pośród przełożonych.

Posiadam czynne prawo jazdy kat B i jestem gotowy do pracy w terenie. Jestem osobą samodzielną, zaangażowaną, z umiejętnością określenia priorytetów, która stawia sobie wysokie cele i wytrwale dąży do ich realizacji, nastawiona na ciągłą naukę i samodoskonalenie w zawodzie handlowca.

Ma wielką nadzieję, że dzięki posiadanej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu będę efektywnie realizował wytyczne Państwa firmy. Liczę na szybkie spotkanie aby omówić szczegóły mojego zatrudnienia.

Z wyrazami szacunku,

Mikołaj Gadowski#4 Praca na stanowisku przedstawiciela handlowego

handlowiec

Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego? Przedstawiciel pozyskuje nowych klientów i utrzymuje z nimi stały kontakt, podpisuje z nimi umowy i je finalizuje. Osoba na tym stanowisku musi bardzo dobrze znać branżę w której się porusza, powinna posiadać wyczerpującą wiedzę na temat produktów i usług jakie oferuje.

Dobrze jak przedstawiciel handlowy zna dobre i słabe strony podobnych ofert konkurencji, wówczas podczas składania ofert handlowych swoim klientom w czasie rozmów nie da się zaskoczyć, a wszystkie nowości w tym obszarze będą mu znane.

Przed zapukaniem do drzwi klienta / firmy handlowiec zazwyczaj robi rozpoznanie terenu, zbiera informacje na temat klienta, dzięki takim zabiegom handlowiec wie pod jakim adresem jego produkt / usługa spotka się z potencjalnym zainteresowaniem.

Przedstawiciel handlowy to osoba reprezentująca firmę w terenie, pracownik na tym stanowisku niewiele czasu przesiaduje w biurze, zazwyczaj przemieszcza się autem służbowym od klienta do klienta. Przedstawiciel handlowy aby efektywnie wykonywać swoją pracę od firmy otrzymuje, służbowy telefon komórkowy, laptop z mobilnym internetem, auto służbowe.

Dla kogo praca na tym stanowisku? Na pewno dla osób które lubią jeździć samochodem, często jest tak że przedstawiciel jednego dnia pokonuje kilkaset kilometrów. Obszar działań jednego przedstawiciela może obejmować obszar trzech sąsiadujących obok siebie województw np. lubelskie + świętokrzyskie + podkarpackie. Oczywiście wielkość obszaru na którym się porusza zależy od specyfiki branży w której pracuje.

Klient jest kluczowy, dlatego osoba na tym stanowisku powinna wzbudzać zaufanie klienta, dodatkowo powinna wykazywać się bardzo dobrą techniką negocjacji i sprzedaży, bo to najważniejsza część jego profesji.

W tym zawodzie dobrze będą się czuły osoby z dużą pewnością siebie, samodzielne, zaangażowane, konsekwentne i nastawione na sukces, z zaawansowaną wiedzą technik sprzedaży i negocjacji, z umiejętnością budowania trwałych kontaktów.

 

Artykuły powiązane z CV i listu motywacyjnego przedstawiciela handlowego:


sprzedawca

CV Sprzedawca / kasjer

Szukasz pracy w handlu? To jeden z większych rynków pracy w Polsce (branża budowlana, odzieżowa, spożywcza, usługowa, motoryzacyjna etc.). W handlu brakuje rąk do pracy ale to nie oznacza że pracodawcy chętnie zatrudniają przypadkowych kandydatów. W artykule dowiesz się jak powinno wyglądać dobre i nowoczesne CV na stanowisko sprzedawcy. Jakie umiejętności i kompetencje zawodowe trzeba posiadać aby być cenionym pracownikiem? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi na naszym serwisie, m.in. gotowe CV wzory z dużą ilością przykładowej treści która może być bardzo pomocna podczas przygotowania dokumentu.


zawód sekretarka / recepcjonistka

CV Sekretarka / Recepcjonistka

Recepcjonista znajdzie oferty pracy m.in. w hotelarstwie, szkolnictwie (szkoły, uczelnie), służbie medycznej (przychodnie, szpitale, gabinety stomatologiczne itp.), urzędy państwowe, różnego rodzaju firmy usługowe, fitness kluby, gabinety kosmetyczne, etc.
Stanowisko sekretarki to posada potrzebna w niemal każdej instytucji i firmie która zatrudnia co najmniej 5 osób.

Komentarze

Treść komentarza*:
Podpis:
 
= (Antyspam / Oblicz)  


avatar2019-12-30   ryb
Tego szukałem

www.otokariera.pl © 2024   Polityka Prywatności i Pliki Cookies