CV i list motywacyjny lekarz stomatolog - gotowe wzory

Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane materiały na otokariara, pomogły Ci szybko przygotować skuteczne dokumenty aplikacyjne.

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy:


#1 CV i list motywacyjny wzór lekarza stomatologa

CV lekarz stomatolog wzór


Rys. 1. CV wzór Dentysta / Stomatolog za darmo


list motywacyjny lekarz stomatolog szablon / wzór


Rys. 2. List motywacyjny szablon Lekarz Stomatologii


Istotna informacja - CV i list motywacyjny przed wysłaniem drogą e-mail zapisz do formatu PDF. Powyższe dokumenty zostały przygotowane z użyciem kreatora online dostępnego w tym serwisie.#2 Przykłady informacji jakie powinny się znaleźć w CV Lekarza Stomatologa


A Imię i nazwisko, dane do kontaktu, wiek kandydata, aktualna fotografia kandydata.

Przykład:

Marzena Pawłowska
E-mail:
marzena.pawlowska@poczta.pl
Telefon: +48 666 4422 111
Data urodzenia: 03.12.1986

Fotografia, którą załączamy do CV, musi być aktualna, w formie biznesowej, zgrabnie wkomponowana w treść życiorysu zawodowego. Najlepiej, jakby była wykonana przez profesjonalnego fotografa.


B O mnie, w dużym skrócie (2-3 zdaniach) napisz o sobie.

Przykład dentysta:

Dokładny, życzliwy, ukierunkowany na pacjenta lekarz stomatologii z 2-letnim doświadczeniem w leczeniu zachowawczym, endodoncji i protetyce. Pracujący z wykorzystaniem mikroskopu i lup stomatologicznych. Z dobrą znajomością języka angielskiego, z miłą chęcią podejmie pracę w Państwa Gabinecie Stomatologii Estetycznej.


C Doświadczenie zawodowe w CV lekarza stomatologa, wyszczególnij najważniejsze obowiązki.

Przykład:

03/2015 - 09/2018
Gabinet Stomatologii Estetycznej "Smile Factory", Warszawa
Stanowisko:
lekarz stomatolog

Najważniejsze obowiązki:

 1. stomatologia zachowawcza - leczenie próchnicy, wypełnienia;
 2. endodoncja - leczenie kanałowe z wykorzystaniem mikroskopu;
 3. protetyka - korony porcelanowe, mosty protetyczne, protezy zębowe, licówki;
 4. ekstrakcja zębów m.in. ósemek;
 5. stomatologia estetyczna - wybielanie zębów, usuwanie diastemy;
 6. diagnostyka radiologiczna - pantomogram, tomografia 3D;
 7. prowadzenie stosownej dokumentacji gabinetu;
 8. instruowanie pacjenta "jak powinna wyglądać skuteczna higiena jamy ustnej".

D Sekcja Umiejętności / Kwalifikacje w CV lekarza stomatologa

Przykład:

 1. umiejętności komunikacyjne i interpersonalne w kontaktach z pacjentem i zespołem;
 2. wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy;
 3. znajomość wzorców reagowania na różne trudne sytuacje które mogą wystąpić podczas leczenia;
 4. dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
 5. ukończone szkolenie z Ochrony Radiologicznej Pacjenta.

E Wykształcenie lekarza stomatologii

Przykład:

2005 - 2010
Uniwersytet medyczny w Lublinie
Kierunek:
stomatologia
Uzyskany tytuł: lekarz stomatolog


F Sekcja Szkolenia / Kursy w CV lekarza stomatologa

Przykłady:

Szkolenie: "Licówki ceramiczne w codziennej praktyce klinicznej - od planowania leczenia do cementowania" - 2018
Organizator szkoleń: Dental Day.

Szkolenie: "Aspekty kliniczne i teoretyczne opracowania zębów pod korony i mosty protetyczne" - 2017
Organizator szkoleń: ESDENT


G Klauzula

Aby dopełnić formalności w dokumencie / CV i liście motywacyjnym trzeba zamieścić klauzulę w której wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby obecnej rekrutacji.#3 List motywacyjny lekarz stomatolog

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na Państwa ofertę pracy w gabinecie stomatologicznym na ulicy Pańskiej w Warszawie, chciałabym wyrazić dużą chęć podjęcia współpracy z Państwem. W dalszej części listu motywacyjnego pragnę przedstawić moją osobę.

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie, praca na stanowisku lekarza stomatologa jest dla mnie pasją, z każdym dniem chcę być jeszcze lepsza w tym co robię, dlatego nieustannie pogłębiam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach.
W pracy konsoliduję wiedzę, umiejętności i najnowsze osiągnięcia technologiczne wykorzystywane w stomatologii. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i endodoncji (leczenie z użyciem mikroskopu).

Jestem osobą zorganizowaną, otwartą, komunikatywną, biegle posługuje się językiem angielskim, hiszpańskim i rosyjskim. W pracy stawiam na zadowolenie i zdrowie pacjenta, który po opuszczeniu gabinetu cieszy się zdrowym i ładnym uśmiechem.

Z wyrazami szacunku,

Marzena Kowalczyk#4 O zawodzie lekarza stomatologii

stomatolog

Jak zostać lekarzem stomatologiem? Należy ukończyć Akademię Medyczną lub Uniwersytet Medyczny na kierunku Stomatologia. Studia obejmują pięcioletni okres edukacji m.in. z takich przedmiotów jak anatomia, biologia, chemia, protetyka, endodoncja, chirurgia, ortodoncja, radiologia, jęz. łaciński, choroby zakaźne itd.
Podczas edukacji student musi uczestniczyć obowiązkowych letnich praktykach, które są realizowane w gabinetach dentystycznych i szpitalach (z zakresu pomocy stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii, pielęgniarstwa).
Absolwent studiów medycznych o kierunku stomatologia na początek otrzymuje ograniczone prawo do wykonywania zawodu. Aby móc w pełni wykonywać zawód lekarza dentysty, musi odbyć roczny staż i zdać egzamin państwowy potwierdzający uzyskane kwalifikacje. Egzamin to pisemny test, zestaw 200 zadań, które zawierają materiał z programu ramowego, według którego przyszli stomatolodzy odbywają staż zawodowy. Po zdaniu egzaminu, należy złożyć komplet wymaganych dokumentów do Okręgowej Izby Lekarskiej aby otrzymać pełne prawo do wykonywania zawodu.

Ile zarabia lekarz stomatolog / dentysta? To jedna z grup zawodowych która może liczyć na wysokie honoraria, dotyczy to oczywiście sektora prywatnego. Częstą praktyką jest że lekarz stomatolog prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą, jako osobny podmiot gospodarczy w gabinetach stomatologicznych pracuje za t.zw. procent od zarobionych pieniędzy.
Wysokość poborów jest uzależnione od doświadczenia, od ilości pacjentów, od cen leczenia, od konkretnej specjalizacji lekarza stomatologii - jak drogie wykonuje zabiegi (implantologia, chirurgia, protetyka, leczenie kanałowe itd.). Nie mniej jednak dentysta w państwowej służbie zdrowia może liczyć na pensję lekko powyżej średniej krajowej, natomiast lekarz z doświadczeniem w gabinetach prywatnych zarabia od około 10 000 zł. brutto / mies. w górę (górną granicę ciężko określić).
Treść przykładowego ogłoszenia o pracę dla stomatologa (data publikacji 10.10.2018): "Dam pracę, Stomatolog, każdej specjalizacji, dzienne pobory 1000 – 2000 zł do 5000 PLN. Zarobki zależne od Ciebie i od posiadanej specjalizacji"

Artykuły powiązane z CV i listem motywacyjnym stomatologa / dentysty:


zawód higienistka

CV Higienistka / Asystentka stomatologiczna

Higienistka i Asystentka stomatologiczna coraz częściej poszukiwana przez pracodawców! Deficyt na brak rąk do pracy najbardziej jest zauważalny w dużych aglomeracjach miejskich (m.in. Warszawa, Poznań, Wrocław, Trójmiasto etc.). To tu powstaje najwięcej prywatnych gabinetów stomatologi estetycznej, ortodoncji oferując swoim klientom najwyższą jakość usług i użytych materiałów. Stan polskiego uzębienia jest w bardzo złym stanie, widoki dla stomatologów i asystentów, higienistek zatem są obiecujące, pracy w stomatologii na długo nie zabraknie.


technik dentystyczny

CV Technik dentystyczny / Protetyk

W branży stomatologicznej nie może zabraknąć Technika dentystycznego (protetyka), osoby która zajmuje się m.in. wytarzaniem protez zębowych na podstawie wycisków które dostarcza lekarz stomatolog. Przygotowaliśmy dla Was kilka skutecznych wzorów CV dla protetyka, gotowe szablony zawierają przykładowe informacje: doświadczenie zawodowe, umiejętności itd., więcej wskazówek znajdziesz na docelowej stronie.

Komentarze

Treść komentarza*:
Podpis:
 
= (Antyspam / Oblicz)  

www.otokariera.pl © 2024   Polityka Prywatności i Pliki Cookies