Kreator CV darmowy online gotowe nowoczesne wzory CV do wypełnienia

Za pomocą darmowego i intuicyjnego kreatora CV na "oto kariera" możesz szybko w nawet 15 minut napisać profesjonalne CV. Wybierz wzór dokumentu i zacznij pisać swój życiorys zawodowy (bez logowania, bez rejestracji), prosta obsługa, wprowadzasz informacje i zapisujesz / pobierasz dokument w formacie PDF na swój komputer. Zacznij już teraz pisać funkcjonalny, nowoczesny, kreatywny, a także klasyczny życiorys zawodowy.

Szybki program do pisania/tworzenia dokumentów (generator) zapis do PDFKreator CV (program online) to skuteczny i czytelny wzór dokumentów

Darmowy kreator CV operuje na sprawdzonych i przejrzystych szablonach, dzięki którym wyróżnisz się na tle innych kandydatów, czytelny układ, najważniejsze informacje na samej górze dokumentu, zrozumiale opisane umiejętności i doświadczenie zawodowe (kreator CV zawiera funkcję pomoc: podpowiedzi, wskazówki).

Dlaczego warto skorzystać z naszego kreatora CV online do pisania życiorysu zawodowego?

 1. Nie wymagamy rejestracji / logowania, nie pobieramy opłat, korzystanie z kreatora CV jest całkowicie darmowe;
 2. Ze względów bezpieczeństwa nie zapisujemy, nie zbieramy Twoich danych które wprowadzasz w formularzu kreatora "otokariera" podczas tworzenia CV czy listu motywacyjnego (po zamknięciu przeglądarki wszystkie wprowadzone dane w formularzu zostaną wyczyszczone);
 3. Cały serwis korzysta z protokołu Secure Sockets Layer (SSL), technologia ma na celu zabezpieczyć przesyłane dane pomiędzy przeglądarką osoby korzystającej z CV kreatora a serwerem sieciowym na którym generowane są dokumenty.
 4. Pracując z kreatorem CV nie musisz przechodzić / przeskakiwać pomiędzy stronami, cały formularz znajduje się na jednej stronie (ang. one page), cały czas masz podgląd na na wprowadzone treści.
 5. Szybkość i prostota, wszystkie rubryki w formularzu generatora online są zrozumiale opisane, wystarczy zastosować się do wskazówek, wypełnić i jednym kliknięciem zapisujesz / pobierasz dokument w formacie PDF na dysk Twojego komputera.
 6. W kreatorze (programie do pisania) "otokariera" mamy do dyspozycji atrakcyjne, minimalistyczne, klasyczne i czytelne wzory CV, wystarczy że wybierzesz wzór i możesz natychmiast zacząć pisanie życiorysu zawodowego, masz możliwość zamieścić fotografię lub zapisać / pobrać dokument bez zdjęcia.
 7. Nie musisz mieć większej wiedzy odnośnie formatowania tekstu jak to jest w programie WORD i pracy na plikach DOC / DOCX, w formularzu programu online wypełniasz tylko opisane rubryki.
 8. Kolejny plus dla Generatora. Nie ma potrzeby pobierania, instalowania oprogramowania, przygotowanie dokumentów odbywa się online w przeglądarce internetowej, a TY jedynie pobierasz dokument w PDF (idealny format do wysyłki pocztą email lub do druku).


cv kreator darmowy online

Jakie informacje powinny się znaleźć w skutecznym CV?

Na przestrzeni lat w dokumentach aplikacyjnych dochodzi do pewnych zmian, jest to odpowiedź na nowe oczekiwania pracodawców. Kreator CV darmowy "otokariera" wpisuje się w te oczekiwania. Poniżej wymieniliśmy w kilku podpunktach co powinno znaleźć się w profesjonalnym CV na rok 2019:

 1. Dane osobowe: obligatoryjnie należy podać następujące informacje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu.
 2. Dane osobowe: opcjonalnie można zamieścić następujące elementy: fotografia kandydata (wskazana), data urodzenia (wskazana), adres zamieszkania, obywatelstwo, link do profilu zawodowego na portalu LinkedIn, lub jak jesteś np. grafikiem to link do portfolio na stronie Behance, deviantART (wskazane) itd.
 3. Na samej górze dokumentu w rubryce Podsumowanie lub O mnie (darmowy kreator online umożliwia zmianę nazw sekcji CV) w kilku zdaniach opisz zwięźle swoje kompetencje, umiejętności, doświadczenie i cele zawodowe na przyszłość (aby wzmocnić przekaz używaj słów kluczy).
 4. Kolejno Doświadczenie zawodowe (doświadczenie określ w ramach czasowych np. 03.2018 - 02.2019, wypisz najważniejsze obowiązki).
 5. Wykształcenie (wystarczy że wpiszesz ostatnio ukończoną szkołę, uczelnię, chyba że poprzednie szkoły / uczelnie są powiązane z wykonywanym zawodem).
 6. Umiejętności miękkie i twarde, (pozytywne) cechy charakteru.
 7. Znajomość języków obcych (do określenia poziomu znajomości użyj zrozumiałej dla pracodawcy 6-stopniowej skali Rady Europy), jeżeli posiadasz ważne certyfikaty językowe warto o nich napisać w CV.
 8. Ukończone kursy i szkolenia (wymień te wartościowe przydatne do Twojego zawodu).
 9. Hobby i zainteresowania (dobrze jeżeli są zbieżne z zawodem który wykonujesz).
 10. W stopce dokumentu zgoda na przetwarzanie danych (aktualna treść klauzuli jest zamieszczona w formularzu kreatora CV).

Odwrotna chronologia w CV

Podczas pisania CV z wykorzystaniem kreatora online do PDF czy programu Word i pracy z plikiem DOC, w poszczególnych elementach życiorysu zawodowego należy zastosować odwrotną chronologię, dotyczy to m.in. doświadczenia zawodowego, wykształcenia, ukończonych kursów itp..
Odwrotna chronologia w praktyce oznacza że np. Twoja ostatnio wykonywana praca powinna być zamieszczona na samej górze rubryki doświadczenie zawodowe, natomiast pierwsza praca umieszczona na samym dole sekcji doświadczenie. Dotyczy to również wykształcenia, odbytych kursów i szkoleń, staży itp.

Zapoznaj się ze wskazówkami jak napisać skuteczne CV

Kreator CV darmowy online to tylko narzędzie które w sposób efektywny, intuicyjny pozwala przygotować dokumenty aplikacyjne.
Aby twoje dokumenty były skuteczne, skorzystaj z poniższych wskazówek:

 1. przygotuj CV i list motywacyjny pod konkretną ofertę pracy (nie wysyłaj jednego dokumentu na różne stanowiska pracy które charakteryzują się innymi kompetencjami kandydata);
 2. dodaj fotografię (w kreatorze CV to bardzo prosta czynność, wystarczy wczytać / załadować zdjęcie do formularza), odpowiednia reprezentatywna o dobrej jakości fotografia w CV to większe szanse na przejście do kolejnego etapu rekrutacji;
 3. wymień tylko kluczowe informacje, które są istotne z racji zawodu o który się ubiegasz, czasami mniej znaczy więcej, nie zapominaj o słowach kluczach;
 4. doświadczenie i umiejętności wymagające największych kompetencji, wymień wyżej od pozostałych;
 5. pamiętaj o odwrotnej chronologii;
 6. korzystaj z wypunktowania (nasz kreator posiada taką funkcję), twoje CV będzie jeszcze bardziej czytelne i przejrzyste;
 7. stwórz krótkie i mocne CV, najważniejsze informacje wymień na pierwszej stronie dokumentu (część pracodawców przeglądanie CV kończy już na pierwszej stronie a na analizę całego dokumentu poświęca około 7-8 sekund).

REKLAMA

Komentarze

Treść komentarza*:
Podpis:
 
= (Antyspam / Oblicz)  


avatar2022-06-21   Janek
Jak Widzicie napis DARMOWY KREATOR to wchodzicie tutaj a nie na te inne g***a gdzie jest napisane ze jest darmowe a nie jest 2h straciłem na robieniu cv a tutaj ? 10 minutek i wszystko si POZDRAWIAM I DZIEKUJE URATOWALIŚCIE MI DZIEN
avatar2020-10-19   Michał
Proste, przejrzyste i bez żadnych zawiłych ruchów napisanie swojego CV. Automat generuje CV automatycznie do pliku PDF, nie trzeba się nigdzie logować, rejestrować. Naprawdę polecam z uwagi na przejrzystość i prostotę obsługi.
avatar2020-10-05   adm
Do @Anna
Adobe Reader, Adobe Acrobat Reader (bezpłatny) – do czytania dokumentów zapisanych w formacie PDF.
avatar2020-10-04   Anna
Jaki program należy mieć żeby otworzyć gotowy plik?
avatar2020-08-26   Paulina
Polecam, CV wygląda estetycznie a poszczególne nazwy działów można edytować nadając własne.
avatar2020-05-03   Antek
Najszybsze pisanie CV w PDF !!!!
avatar2020-05-01   Adam
Jak ja się ciesze że znalazłem ten darmowy kreator. W końcu bez logowania i bez rejestracji i bez podawania wszystkich danych. Dzięki, będę polecał wszystkim znajomym !!!!!
avatar2020-02-13   Ad
W końcu tu trafiłem i jest faktycznie za darmo.
avatar2019-12-04   KM
Szukałem darmowego programu do pisania CV i znalazłem na oto kariera. Szybko, bez logowania bez rejestracji, polecam.
avatar2019-09-20   Patryk
Tego szukałem, jestem zadowolony, generator działa bez logowania - doceniam i będę polecać innym.
avatar2019-06-26   Magdalena
Mega łatwe i użyteczne. Super pomocne. Polecam.
avatar2019-01-29   Antek - Operator obrabiarek CNC
Dziękuję to wielka pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, polecam również kreator listu motywacyjnego. Średnio sobie radzę z programem WORD i plikami DOC, więc to idealne narzędzie dla mnie. CV napisałem w 15 minut, zapisałem PDF i wysłałem do pracodawcy pocztą email.
avatar2019-01-11   Joanna - Przedstawiciel handlowy
Zdecydowanie polecam, bardzo wygodny program online do pisania CV, dobry układ dokumentu wszystkie informacje bardzo czytelne, na plus z automatu dodawana klauzula o ochronie danych osobowych w stopce CV (można edytować, zmieniać treść klauzuli), przyjemna dla oka grafika, największa zaleta to możliwość korzystania z kreatora od razu, bez konieczności zakładania konta i zupełnie za free.

www.otokariera.pl © 2024   Polityka Prywatności i Pliki Cookies