CV i list motywacyjny magazynier / operator wózka widłowego - wskazówki

Nasi specjaliści opracowali materiały na różne stanowiska pracy (w konsultacji z przedstawicielami wybranych zawodów), dostępne materiały możesz wykorzystać w swoich dokumentach aplikacyjnych CV i LM. Uważamy że większość materiałów w internecie powinna być bezpłatna, i my staramy wpisywać w ten nurt.

Skorzystaj z darmowych przykładów:


#1 CV i list motywacyjny gotowe wzory do wypełniania - za darmo

CV magazynier / operator wózka widłowego wzór


list motywacyjny magazynier / operator wózka widłowego


Powyższe szablony utworzone za pomocą kreatora online który zapisuje CV i list motywacyjny do formatu PDF.#2 Jak napisać CV magazyniera i operatora wózka widłowego - porady


A Imię i nazwisko, telefon, adres email, data urodzenia, fotografia.

Przykład:

Tomasz Wiśniewski
E-mail:
tomasz.wisniewski@poczta.pl
Telefon: +48 993 8803 071
Data urodzenia: 05.05.1989

Fotografia w CV jest dosyć ważnym elementem życiorysu zawodowego. Wielu pracodawców chce zobaczyć kandydata zanim go zaprosi na rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli zdecydujesz się wysłać pracodawcy dokument ze zdjęciem, zadbaj o odpowiednią jakość fotografii (m.in. dobrze widoczna twarz, dobra ostrość zdjęcia).B Rubryka O mnie / Podsumowanie zawodowe, napisz o sobie w klika zdań

Przykład podsumowania:

30-letni magazynier o dobrej kondycji fizycznej. Posiadający ważne uprawnienia operatora wózków widłowych i prawo jazdy kategorii B. Komunikatywny, uczciwy i niekarany, o dobrych zdolnościach logistycznych, podejmie pracę jak magazynier w składzie budowlanym.


C Doświadczenie zawodowe - CV magazynier / operator wózka widłowego

Wymień wykonywane zadania, skup się na tych najważniejszych.

Przykłady:

01/2018 - 12/2018
Hurtownia AGD, Łódź
Stanowisko:
magazynier

Najważniejsze obowiązki:

 1. przyjmowanie dostaw – wyładowywanie towaru z aut dostawczych;
 2. planowanie powierzchni magazynowej, kategoryzacja i rozkładanie towaru;
 3. obsługa wózka widłowego, wózka paletowego, układnicy regałowej;
 4. przygotowywanie zamówień zgodnie z dokumentacją (m.in. faktura zakupu);
 5. oznaczanie i pakowanie zamówionego towaru według ustalonej techniki;
 6. adresowanie przesyłek i załadunek zamówień na auta dostawcze;
 7. bieżąca inwentaryzacja magazynu;
 8. stała współpraca z działem sprzedaży, logistycznym i zaopatrzenia.

D Dodatkowe umiejętności / informacje

Przykład:

 1. dobra kondycja fizyczna;
 2. biegła obsługa komputera i programu Symfonia;
 3. kurs operatora wózka widłowego;
 4. prawo jazdy kat. B;
 5. otwartość i uprzejmość;
 6. niekaralność.

E Kursy / Szkolenia w CV magazyniera / operatora wózka widłowego

Przykłady dla magazyniera:

Kurs: Kurs na wózki widłowe (egzamin UDT) - 2016
Organizator szkoleń: Szkolenia Aston

Kurs: Obsługa wind samochodowych - 2016
Organizator szkoleń: Ośrodek Szkoleń Orent


F Wykształcenie

Przykład:

2001- 2005
Zespół Szkół Zawodowych w Łodzi

Zawód: kierowca / mechanik


G Zainteresowania / Hobby w CV operatora wózka - magazyniera

Przykład:

 1. sport: jazda na rowerze, kulturystyka.

H Klauzula

W stopce dokumentu CV i listu motywacyjnego dodaj klauzulę w której wrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby trwającej rekrutacji.#3 List motywacyjny magazynier / operator wózka widłowego

Szanowni Państwo,

z wielką uwagą przeczytałem Państwa ofertę pracy na stanowisko magazyniera / operatora wózka. Jestem pewien że jestem idealnym kandydatem na to stanowisko, w związku z tym chciałbym zaproponować moją kandydaturę.

Posiadam doświadczenie zawodowe jako pracownik dużej hurtowni warzywnej, do moich obowiązków należało m.in. przyjmowanie i wydawanie towaru, pilnowanie stanu magazynowego, prowadzenie dokumentacji. Pojazdy i urządzenia którymi się wspomagałem w pracy, to wózek widłowy, wózek paletowy, samochód dostawczy z windą na kat. B. Dodatkowo dbałem o porządek, o odpowiednie przechowywanie i zabezpieczenie stanu magazynowego.

Jestem osobą otwartą i uprzejmą, niekaraną, o dobrej kondycji i sprawności fizycznej, posiadam uprawnienia na wózek widłowy i na obsługę wind samochodowych.

Liczę że przekonałem Państwa do tego, że warto ze mną spotkać się bezpośrednio na rozmowie kwalifikacyjnej.

Z wyrazami szacunku,

Zbigniew Stankiewicz#4 O zawodzie magazyniera / operatora wózka widłowego

praca w magazynie

Miejsce pracy, gdzie szukać? Ze względu na branżę i rodzaj składowanych produktów, magazynier może pracować w magazynie przemysłowym lub handlowym. Magazyn przemysłowy to zaplecze firmy / przedsiębiorstwa mogą się tam znajdować elementy większej całości (półfabrykaty), wyroby gotowe, zaopatrzenie techniczne itd. które są wykorzystywane podczas produkcji (pośrednio lub bezpośrednio).

Magazyn handlowy może to być hurtownia (np. sprzęt AGD i inne), skład budowlany, skład surowcowy (np. węgiel, nawozy itp.), towar z takiego magazynu trafia zazwyczaj do partnerów handlowych(sklepy, inne hurtownie itp.).

Na czym polega praca Magazyniera? Do zadań magazyniera należy kontrolowanie jakości i ilości towaru wydawanego i przyjmowanego, przeprowadzania na bieżąco inwentaryzacji stanu magazynowego. Magazynier musi tak przechowywać towar aby nie uległ uszkodzeniu (zalanie, zepsucie, uszkodzenie przez szkodniki), także zabezpieczyć towar przed kradzieżą i pożarem. Powinien także monitorować terminy przechowywania m.in. artykułów spożywczych, utrzymywać czystość i dbać o porządek w pomieszczeniach magazynowych.

Dla kogo praca? Magazynier zarządza stanem magazynu w ramach tych zadań zwykle musi przenosić przedmioty (potrzebna jest siła fizyczna), przewozić ciężkie ładunki, do tego celu wykorzystuje m.in. wózek paletowy (t. zw. paleciak), lub wózek widłowy (t. zw. sztaplarka). Na wózek widłowy należy posiadać ważne uprawnienia (mieć ukończony kurs operatora wózka widłowego). Ze względu na specyfikę zawodu lepiej na stanowisku magazyniera odnajdzie się mężczyzna o dobrej sprawności fizycznej.


Wpisy podobne do CV i listu motywacyjnego magazyniera:


praca na stanowisku operatora maszyn na linii produkcyjnej

CV Pracownik produkcji / Operator maszyn

Osoba zatrudniona w produkcji na stanowisku operatora linii produkcyjnej realizuje szereg różnych zadań w procesie wytwarzania. Najczęściej wykonuje powtarzające się czynności w cyklu produkcyjnym. Konkretne zadania operatora / pracownika linii produkcyjnej uzależnione są od branży, zakładu i stanowiska na jakim pracuje. Pracownic produkcji może być zatrudniony m.in. w branży przetwórstwa spożywczego, branży farmaceutycznej, kosmetycznej, medycznej, samochodowej, metalowej i innych gałęziach gospodarczych.


dostawca, kurier, kierowca

CV Kurier / Kierowca / Dostawca

Zawód kierowcy / kuriera z roku na rok się rozwija a to za sprawą coraz to większych zakupów przez Internet. Na rynku kurierskim działa prężnie kilka firm kurierskich m.in. DHL, UPS, DPD, Geis, InPost, GLS, Pocztex (Poczta Polska). Skorzystaj z profesjonalnych wzorów CV i napisz już teraz skuteczny życiorys zawodowy.

Komentarze

Treść komentarza*:
Podpis:
 
= (Antyspam / Oblicz)  


avatar2020-04-03   eniu
git
avatar2019-12-15   tomek
bardzo przydatne wzory, dziekuje bardzo
avatar2019-11-25   M
Dzięki za pomoc i gotowe do pobrania wzory.

www.otokariera.pl © 2024   Polityka Prywatności i Pliki Cookies